Garant Push Broom - 24" - Fine & Coarse / GPPBMS24
Complete Broom - 24" Wide - Tempered Steel Bracket - Hardwood Handle - Both Fine & Coarse Bristles - For sweeping up medium-sized debris on multi-surfaces
Push Broom - 24" - Fine & Coarse / GPPBMS24
Product #: TRUGPPBMS24
Login for contractor price
50.33
/EA
Available Online: 28
Pre Order Item
Estimated Availability Date:
Availability in Store:
Call for Availability : 403-287-5340
QTY:
ADD TO CART
BUY DIRECT
No customer reviews for the moment.
Product Description
The Garant 24” Fine & Coarse Bristle Push Broom is built to sweep up medium-sized debris on multi-surfaces.
Build
This broom comes with an ultra-robust tempered steel attachment that securely attaches the 64" long wood handle to the broom head.